Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době by se jógová praxe neměla vztahovat pouze k zlepšování fyzické flexibility a očistě těla, ale i měla by zahrnovat i mnohem hlubší a širší spektrum rozvoje naší osobnosti – práci s dechem, jemnohmotným tělem, rozvoj naší mentální a duševní roviny.

Dovolte nám pozvat vás na náš workshop, který proběhne o víkendu 14. – 15.10!

Víkendový workshop proběhne v sobotu a neděli. Sobotu začneme ranní Mysore praxí a navážeme po snídani na povídání o jednotlivých krocích a stupních Ashtanga jógy a to z úplně jiného pojetí než jste zvyklí. Dozvíte se o významu manter, o jejich historii, mytologii a jak mantry vlastně fungují. Naučíme se správnou výslovnost a dokonce si spolu i mantru zkusíme.

V neděli nás poté čeká vedená lekce 1. série Ashtanga jógy a v dopoledním bloku budeme hovořit o úvodu do ajurvédy a jak ji využít do svých každodenních životů. Odnesete si tak tipy, jak o své tělo lépe pečovat z pohledu výživy nebo sebepéče.

Workshop chceme zaměřit tak, abyste Ashtanga jógu uměli lépe začlenit do svých každodenních životů. Těšíme se na všechny, kdo s námi tuto cestu půjdete objevovat a užijeme si společně krásný a bohatý čas.

ROZVRH DNE

SOBOTA

8:00 – 9:30 Ashtanga Mysore

9:45 – 11:00 Snídaně

11:00 – 13:00 8 kroků Ashtanga jógy – prakticky

13:00 – 14:30 Oběd

14:30 – 16:30 Mantry

NEDĚLE

8:00 – 9:30 Vedená lekce 1. série Ashtanga jógy

9:45 – 11:00 Snídaně

11:00 – 13:00 Úvod do ajurvédy

13:00 – 14:30 Oběd

Menu bude s blížícím se datumem workshopu upřesněno.

Přihlášení možné zde přes tento odkaz: https://puraka.reenio.cz/cs/#/terms/2023-10-14;viewMode=day nebo na emailu arnostova.zuzka@seznam.cz

Cena: 1800 Kč

Platba pouze dopředu online formou. Bude vám zaslána zpráva, kde se domluvíme ohledně platby, zdali budete chtít zaslat číslo účtu nebo vystavit QR kód. Přihlášení je závazné, lze se zrušit 5 dní před začátkem akce. Pokud byste nedodrželi tyto podmínky, bude Vám účtována plná výše vstupného. Děkujeme za pochopení.

O nás

Zuzka Malčíková a Markéta Liday jsou kamarádky, které se poznaly na jednom z učitelských kurzů Jara Pávka. Jaro Pávek je známý jako učitel Ashtanga jógy, který ji svým působením, rozsáhlými znalostmi a zároveň svým hravým přístupem k józe, rozšířil na území Slovenska a Česka. Holky si spolu ne na jednom kurzu vybudovaly pevný kamarádský vztah a sbližuje je právě stejný pohled a chápání hloubky Ashtanga jógy, kterou chtějí předávat v tradičním pojetí. Ashtanga jóga je pro ně mnohem víc než pouhé vysvětlování ásán a snaží se tak tuto hloubku předat praktickým způsobem a zažehnout tak jiskru v každém z nás. Spolu se hezky doplňují, a to právě proto, že se každá v oblasti jógy orientuje na jinou část tohoto komplexního systému.

VÍCE ČLÁNKŮ

Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době

Začtěte se »

Ashtanga retreat

Jógový pobyt 14.9. – 17.9. Plním si sen 🙂 Už od začátku, kdy jsem se začala věnovat Ashtanga józe, jsem chtěla uspořádat jógový pobyt 🙂

Začtěte se »