CENÍK SLUŽEB

NUTRIČNÍ KOUČINK

 • 60 minut konzultace 800 KČ

  (osobní či online platforma)

 • 30 minut telefonická konzultace 400 KČ
 • 10 konzultací - platba předem 7000Kč

OSOBNÍ KOUČINK

 • Sezení v délce 15 minut ZDARMA

  (osobní či online platforma)

 • 90 minut konzultace 1500 KČ

  (osobní či online platforma)

ZELENÉ POTRAVINY

 • 1 balíček Ječmen a 1 balíček Chlorella Green Ways 2300 KČ

  1+1

 • 2 balíčky Ječmene a 2 balíčky Chlorella Green Ways 3450 KČ

  3+1

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Sídlím v centru Puraka na Rudolfovské ulici v Českých Budějovicích, v 1. patře.

Pro svůj termín využijte kontaktní formulář, kde mi na sebe zanecháte kontaktní údaje a vyberete si službu, o kterou máte zájem. Já se Vám brzy ozvu a domluvíme podrobnosti našeho setkání.

Věnuji se primárně cíli naleznout zdraví. Vzhledem k tomu, že jsem vystudovala nutriční terapii a ve výživě se jako největší potíž ukazuje problém s hmotností, je hubnutí mou parketou. Naleznutí rovnováhy, bezpečí v jídelníčku a jeho správné nastavení poskytuji všem lidem, kteří mají jakýkoliv zdravotní problém, nebo se necítí ve svém těle dobře a chtějí pro sebe začít něco dělat. Dveře má ke mně otevřený kdokoliv, kdo chce začít se změnou a chce být zdravý.

Upřímně ne. Po svých dlouholetých zkušenostech v oboru vím, že jídelníčky jsou sice moderní a klienti je mají rádi, ale je to pouze krátkodobá záležitost. Pokud se jídelníček skládá na týden nebo měsíc a člověk stejně nepochopí podstatu změny, jídelníček nás ke štěstí nedovede. S klienty jídelníček řeším velmi intezivně, avšak formou praktických rad a doporučení, které si hned v reálu vyzkouší a jídelníček tak poskládáme rovnou na místě. Tím, že klient převede teorii ihned do praxe, ukotví nové zvyklosti a jídelníčku konečně porozumí.

Konzultace lze mít i online. Stačí, když mi připíšete do kontaktního formuláře, že preferujete online služby a konzultace přizpůsobíme tomuto prostředí.

Jógu Vám mohu předat v centru Puraka, kde máme vlastní jógovou shalu. Zde můžete přijít na lekce Mysore nebo vedené hodiny ashtanga jógy. Pokud byste stáli o lekci soukromou, velmi ráda Vás Ashtanga jógou provedu. Prosím zanechte mi zprávu v kontaktním formuláři a najdeme společný termín.

V kontaktním formuláři vyberte, že Vás zelené potraviny zaujaly. Díky kontaktním údajům se Vám ozvu a velmi ráda Vám o zelených potravinách povím další informace, zodpovím dotazy. Povíme si, jak zelené potraviny koupit a přivítat je tak ve svém životě.

Ano. Přednášková činnost mě velmi naplňuje a ráda se s Vámi domluvím, na jaké téma si přednášku představujete, jak by měla být dlouhá, pro jaké je publikum ji tvořit, atd. Nechte mi zprávu v kontaktním formuláři a já se Vám ozvu a na všem se domluvíme.

Chápu. Člověk cítí, že by potřeboval změnu, ale vlastně nevíme, do čeho jdeme. Důležité je, že jste došel/došla až sem. U koučinku je důležité navázat bezpečné prostředí a důvěrný vztah. Každý koučink začíná 15 minutovým rozhovorem (online či osobně) ZDARMA, kde si zodpovíme, jestli je pro nás koučink to pravé či nikoliv.