Valentýnská jóga


Přijmi můj dárek pro TEBE a přihlas se na tuto jógu, která je zcela ZDARMA.

MŮŽEŠ ZA MNOU PŘIJÍT NA LEKCI, KTEROU TĚ PROVEDU. MŮŽEŠ BÝT ZAČÁTEČNÍK, MŮŽEŠ BÝT POKROČILÝ. MŮŽEŠ JÍT KE MNĚ ÚPLNĚ POPRVÉ, MŮŽEŠ KE MNĚ NA JÓGU UŽ CHODIT. VÍTÁNI JSTE VŠICHNI! LÁSKU POTŘEBUJEME KAŽDÝ!

Nebyl jsi nikdy na józe? Chceš s jógou začít? Máš už svou praxi, ale chceš změnu? Přijď vyzkoušet lekci, kdy tě slovně provedu vybranými pozicemi ashtanga jógy, zároveň ti některé pozice ukáži a svým dotekem ti dopomohu, aby ti v pozici bylo dobře a tvé tělo se uvolnilo.

Začneme v 17:00, kdy se shromáždíme v jógové shale, která se nachází v přízemí budovy. Plánované ukončení je cca 18:30. Přijďte v pohodlném oblečení, cvičí se bez ponožek.

Důležitá poznámka pro praktikující: Podložky si prosím přineste každý sám!

Těším se na Vás.

Zuzka

Přihlášení je možné na tomto odkaze – registruj se a přihlas se na datum 14.2. Valentýnská jóga.

https://puraka.reenio.cz/cs/#/terms/2023-02-14;viewMode=day

Ashtanga jóga je dynamický směr jógy, který světu představil P. Jois. Jedná se o metodu, která zahrnuje filozofii, životní styl, ásany a pránájámu. A právě praxi ásán a pranajámě se budeme při lekcích ashtangy věnovat. Rozdíl oproti běžným lekcím jógy je v tom, že ashtanga jógu cvičíme sami. Učitel nám při praxi nepředcvičuje, ale vyučuje, jak ashtangu praktikovat, napomáhá nám s různými variacemi pozicí a dopomáhá svým dotekem, aby se tělo uvolnilo a léčilo.

VÍCE ČLÁNKŮ

Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době

Začtěte se »

Ashtanga retreat

Jógový pobyt 14.9. – 17.9. Plním si sen 🙂 Už od začátku, kdy jsem se začala věnovat Ashtanga józe, jsem chtěla uspořádat jógový pobyt 🙂

Začtěte se »