Terapie vnitřního souladu

Milé ženy,

dopřejte si péči o sebe a přijďte na svůj malý vlastní pečující rituál, který podpoří soulad vašeho těla s myslí a duší.

Díky této terapii získáte čas, kdy tu budete jen pro sebe. V těle se nám během života nahromadí různé emoce a pocity, nevyřčené strachy, bolesti, které se v našem těle uloží a po čase se mohou ozvat. A my nevíme, co s tím. Nerozumíme, co nám naše tělo chce říci a už vůbec ne, jak mu pomoci.

Začátek probíhá základním dialogem za popíjení teplého čaje, abychom si pověděli, co vás trápí a s čím přicházíte.

Terapie vnitřního souladu je o propojení všech našich součástí. Je o práci s tělem, jeho uvolněním, aby mohlo dojít k odchodu toho, co jej tíží. Pro práci s tělem je zvolena olejová terapie, kdy je olej připraven vám na míru. Po olejové terapii zvolíme na podpoření terapie tělové svíce.

Díky vedené relaxaci zharmonizujeme a propojíme tělo, mysl a duši. Vedená relaxace v nás podpoří sebelásku, vlastní hodnotu a pocit vnitřního klidu.

Při terapii se nám mohou uvolnit i emoce spojené s naším stavem, které si můžeme během tohoto času dovolit v tomto bezpečném prostředí pustit.

Na závěr si dovolím Vám udělat výklad karet a podíváme se na celou situaci ještě z dalšího úhlu pohledu. Můžeme pohovořit o vašem dalším směrování, jak s informacemi z terapie naložit v životě.

Budu se na vás moc těšit a děkuji za vaší důvěru.

Přihlašování je možné na emailu arnostova.zuzka@seznam.cz nebo na telefonu 733 606 689.

Terapie je zaměřená pouze na ženy.

Cena: 2500 Kč

Doba trvání: cca 2,5h

VÍCE ČLÁNKŮ

Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době

Začtěte se »

Ashtanga retreat

Jógový pobyt 14.9. – 17.9. Plním si sen 🙂 Už od začátku, kdy jsem se začala věnovat Ashtanga józe, jsem chtěla uspořádat jógový pobyt 🙂

Začtěte se »