Jóga & večeře & film
Plakát Pūraka Community

Představte si skvělý páteční večer, kdy si jdete odpočinout, vypnete hlavu, na chvíli se zastavíte a trávíte čas sami se sebou, v přítomnosti dalších fajn lidí, co chtějí to stejné, co Vy.

Už jste napnutí, co Vás čeká?

V pátek 10.2. se sejdeme v Pūrace a začneme v 17:00 vedenou praxí ashtanga jógy ve zkrácené podobě – vhodná je i pro úplné začátečníky, ale i ty, co již mají svou vlastní praxi. Praxí vás provedu jak slovně, tak pomocí ukázek pohybu, samozřejmě vám se vším individuálně poradím. Není potřeba se čeho bát, lekci zvládnou úplně všichni. Věřím, že každý se bojí, že je zkrácený, nebo se nechce nějak ztrapnit, ale vážně se není čeho bát, protože lekce je upravená tak, že jí projdete s lehkostí a užijete si jí. Na závěr Vás čeká vedená relaxace a příjemné uvolnění.

Poté na nás bude čekat skvělá večeře, u které si popovídáme. Můžeme si říct, co je to ashtanga jóga, jak vznikla, co dělá jóga v našich životech, atd. Budeme mít otevřený prostor bavit se o čemkoliv, o jógových i nejógových tématech, zkrátka, co nás bude bavit.

K večeři budeme podávat skvělý Avo-toast s rajčatovou směsí a balkánským sýrem! K pití na Vás čeká řemeslná limonáda nebo nealkoholické pivo z minipivovaru Proud.

Na závěr večera si promítneme film Cesta pokojného bojovníka, který nám dá náhled na to, jak žít život v přítomnosti. Každý, kdo trochu laškuje s osobním rozvojem, nebo vás tato cesta láká, nebo se chcete jen podívat na film s pointou, tak tento film to splní.

Moc se na tuhle akci s vámi těšíme, opět se zrelaxujeme a užijeme si chvilek pro sebe.

Cena: 650 Kč
V ceně je zahrnuta lekce jógy i večeře s nápojem. 

Pro přihlašování zvolte můj rezervační systém na webu:https://puraka.reenio.cz/cs/#/terms/2022-10-30;viewMode=day

VÍCE ČLÁNKŮ

Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době

Začtěte se »

Ashtanga retreat

Jógový pobyt 14.9. – 17.9. Plním si sen 🙂 Už od začátku, kdy jsem se začala věnovat Ashtanga józe, jsem chtěla uspořádat jógový pobyt 🙂

Začtěte se »