Jóga & večeře & film

Představte si skvělý páteční večer, kdy si jdete odpočinout, vypnete hlavu, na chvíli se zastavíte a trávíte čas sami se sebou, v přítomnosti dalších fajn lidí, co chtějí to stejné, co Vy.

Už jste napnutí, co Vás čeká?

V pátek 28.4. se sejdeme v Pūrace a začneme v 17:00 vedenou praxí ashtanga jógy ve zkrácené podobě – vhodná je i pro úplné začátečníky, ale i ty, co již mají svou vlastní praxi. Praxí vás provedu jak slovně, tak pomocí ukázek pohybu, samozřejmě vám se vším individuálně poradím. Není potřeba se něčeho bát, lekci zvládnou úplně všichni. Věřím, že každý se bojí, že je zkrácený, nebo se nechce nějak ztrapnit, ale vážně se není čeho bát, protože lekce je upravená tak, že jí projdete s lehkostí a užijete si jí. Na závěr Vás čeká vedená relaxace a příjemné uvolnění.

Poté na nás bude čekat skvělá večeře, u které si popovídáme. Můžeme si říct, co je to ashtanga jóga, jak vznikla, co dělá jóga v našich životech, atd. Budeme mít otevřený prostor bavit se o čemkoliv, o jógových i nejógových tématech, zkrátka, co nás bude bavit.

Menu na večeři ještě upřesníme, ale jako vždy to bude pecka!

Na závěr večera si promítneme film Mezi nebem a zemí, který je filmovým ztvárněním knihy Hovory s Bohem. Knihy, která mi změnila náhled na život a vím, že jí budu číst během života několikrát a pokaždé mě pohltí něčím jiným.

Moc se na tuhle akci s vámi těšíme, opět se zrelaxujeme a užijeme si chvilek pro sebe.

Cena: 650 Kč
V ceně je zahrnuta lekce jógy i večeře s nápojem. 

Pro přihlašování zvolte můj rezervační systém na přiloženém odkaze. Pokud jste noví, systém si vyžádá vaší registraci a poté si vyberte ještě rezervaci termínu. Děkuji.

https://puraka.reenio.cz/cs/#/terms/2023-04-28;viewMode=day

VÍCE ČLÁNKŮ

Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době

Začtěte se »

Ashtanga retreat

Jógový pobyt 14.9. – 17.9. Plním si sen 🙂 Už od začátku, kdy jsem se začala věnovat Ashtanga józe, jsem chtěla uspořádat jógový pobyt 🙂

Začtěte se »