Ashtanga jóga & brunch

LEKCE ASHTANGA JÓGY
Pokud jsi začátečník, ničeho se neboj. Na této lekci si vyzkoušíš některé pozice z ashtanga jógy, seznámíš se s dechem a vlastně s poznáním jógy. Lekcí Vás budu provázet slovně, tak i ukázkami pozic. Budu Vám nápomocná v různých modifikacích pozic, takže se nemusíte bát, že něco nezvládnete. Tato hodina má být o tom, že si to máte užít!
Pokud jsi pokročilý, tak si přijď vyzkoušet, že každá praxe nemusí být stejná. Občas je fajn zkusit si něco jiného, znovu si připomenout vinyasy a obecně si rozbít svůj stereotyp.
Na závěr lekce nás čeká velmi příjemný vedený relax, kde uvolníme naše tělo i mysl.

BRUNCH
Po lekci ashtanga jógy na tebe čeká vynikající menu. Bude se podávat ovesná kaše s karamelizovanými jablky, skořicí, medem a ghí a avokádový chlebík. Samozřejmostí je výběrová káva a svěží limonáda.

POPOVÍDANÍ
Při brunchi si spolu posedíme a můžeme si povídat, o čem budeme jen chtít. Mohou to být témata ohledně jógy, ale i cokoliv z nejógové oblasti, nebo si budeme povídat o tom, o čem se nám zrovna bude chtít.

Cena: 590 Kč
Přihlášení přes odkaz:
https://puraka.reenio.cz/cs/#/terms/2023-03-04;viewMode=day

VÍCE ČLÁNKŮ

Workshop Sādhanā

Sadhána je cestou duchovní praxe, cestou osobního rozvoje směrem k seberealizaci. V kontextu jógy jde o osobní praxi každého z nás. Právě v dnešní době

Začtěte se »

Ashtanga retreat

Jógový pobyt 14.9. – 17.9. Plním si sen 🙂 Už od začátku, kdy jsem se začala věnovat Ashtanga józe, jsem chtěla uspořádat jógový pobyt 🙂

Začtěte se »